نمایش دادن همه 18 نتیجه

خرید دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز وسیله ای است که بخار آب را در محیط منتشر می کند و با مرطوب سازی محیط مانع از خشکی محیط پیرامون شما نوزادان،کودکان و سایر افرادی شود که به حساسیت های فصلی ،تنفسی،ریوی دچار هستند.خرید دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد در قدیم تا به این اندازه از اهمیت چندانی برخوردار نبود تا این که تحقیقات علمی ثابت کرده‌اند در فضاهایی که از یون منفی بالایی برخوردار هستند آثار حساسیت، آسم، افسردگی، خستگی و سر درد کمتر دیده می‌شود.

دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد خانگی با پراکنده کردن ذرّات آب مقدار زیادی یون‌های منفی را در فضا منتشر می کند و برای شما حالت آرامش و راحتی کنار آب یا حضور در منطقه سرسبز و جنگلی را شبیه سازی کند. علاوه بر این توصیه می‌شود در فصولی که عمدتاً در هوا گرد و غبار پراکنده است، برای جلوگیری از انتشار ویروس‌ها و میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا از دستگاه رطوبت ساز سرد استفاده شود.

خرید دستگاه بخور سرد فانتزی برای نوزاد

دستگاه بخور و رطوبت ساز به طورت کلی با مرطوب سازی محیط باعث کاهش حساسیت‌های سینوسی، سوزش و خارش چشم و همچنین خشکی پوست می‌شود. در فصل زمستان که هوا بیشتر خشک می‌شود برخی از کودکان و حتی بزرگسالان به دلیل خشکی بوست و مجاری تنفسی دچار خونریزی بینی می‌شوند و به همین دلیل خرید دستگاه بخور سرد برای نوزادان مخصوصا در زمستان بیشتر توصیه می‌شود.همچنین میتونید برای خرید دستگاه بخور سرد فانتزی در مدل ها و طرح های مختلف همراه با چراغ خواب علاوه بر مرطوب کردن محیط جلوه خاصی به خانه و محیط پیرامون بخشید.

عکس دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز فانتزی مناسب برای نوزادان

انواع دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد خانگی

مدل های مختلفی از دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سالانه در بازار تولید و عرضه می شود که جهت  تامین رطوبت در محیطهای صنعتی و خانگی طراحی و تولید شده اند اما به صورت کلی انواع دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز به 2 دسته تبخیری و التراسونیک تقسیم می شوند.

فواید دستگاه بخور سرد

دستگاه بخور سرد با پخش کردن ذرات آب باعث ایجاد رطوبت می شود و در فصل زمستان یا پاییز که هوا سرد و خشک است باعث می شود که کاهش رطوبت هوا حس نشود.علاوه بر این ، دستگاه رطوبت ساز تاثیرات مثبت دیگری دارد که در مقاله فواید دستگاه بخور سرد به آن پرداختیم.

دستگاه بخور سرد تبخیری

دستگاه بخور سرد تبخیری با توجه به مکانیسم خاصی که در آن طراحی شده است آب را تبدیل به شکل توده ای از بخار می کند و با چرخش آن در محیط و پراکنده کردن ذرات ریز در محیط موجب رطوبت می شود.

دستگاه بخور سرد التراسونیک

یکی دیگر از انواع دستگاه بخور سرد، نوع التراسونیک است. در واقع این دستگاه، تکنولوژی جدیدتر و پیشرفته تری نسبت به نمونه‌های تبخیری دارد. ساز و کار دستگاه بخور سرد التراسونیک به این گونه است که از صفحه‌ای دیافراگمی تشکیل شده که با سرعت چرخش بسیار بالایی ذرات آب را از هم گسسته و با پراکنده کردن  این ذرات مانند توده‌ای مه شکل از ذرات بخار آب در محیط منتشر کند و باعث رطوبت شود.

دستگاه بخور سرد رومیزی

مدل های مختلفی از دستگاه بخور سرد در بازار موجود که به صورت رومیزی طراحی شده اند و برای محیط ،اتاق کودک ، حساسیت های فصلی و عیره مناسب است.دستگاه بخور سرد رومیزی یکی از رایج ترین مدل های بخار ساز و مه پاش و به عنوان یک دستگاه بخور سرد کوچک توانایی مرطوب کردن محیط های کوچک خانه مانند اتاق کودک را دارند.جدیدترین مدلهای بخور سرد رومیزی هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که به صورت خودکار با تمام شدن آپ خاموش می شوند همچنین مدلهای فانتزی تر که  علاوه بر مرطوب کردن محیط نورپردازی خیره کننده و آرام بخشی را ارائه می دهند که هر کسی را مجاب به خرید دستگاه رطوبت ساز فانتزی رومیزی می کند.

خرید دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز در یزد

از آنجا که استان و شهر یزد به مناطق کویری بزرگ ایران نزیک است دارای آب و هوایی خشک است و باعث خشک شدن و زبر شدن پوست می شود .از این جهت می توان با خرید رطوبت ساز و مرطوب کردن محیط پیرامون خود مانع از خشکی و زخم شدن پوست شوید. فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس یکی از فروشگاه هایی که جهت خرید دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز در یزد فعالیت دارد و شما می توانید مدل های مختلف فانتزی،خانگی،رومیزی،شارژی ،مناسب برای نوزادان،حساسیت های سینوسی و حتی مدل های طراحی شده به عنوان لوازم جانبی خودرو با بهترین قیمت خریداری کنید.

قیمت دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز

قیمت دستگاه رطوبت ساز سرد و بخار ساز خانگی با توجه به این که جه ابعاد و ویژگی‌هایی دارد متفاوت است عوامل مختلفی در قیمت دستگاه بخور سرد humidifier موثر است .مهمترین ویژگی‌های که می‌توان به آنها اشاره کرد، مخزن دستگاه بخور، حجم بخار و نوع رطوبت ساز اشاره کرد که در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس انواع دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز خانگی، رومیزی، شارژی، فانتزی مناسب برای اتاق نوزاد و کودک، ماشین با بهترین قیمت موجود است