نمایش دادن همه 14 نتیجه

کابل و تبدیل VGA

بعد از کابل و تبدیل HDMI، کابل و تبدیل VGA پرکاربردترین کابل انتقال تصاویر به حساب می آید. درگاه VGA در اکثر دستگاه های مانند مانیتور،ویدیو پروژکتور وجود دارد. این پورت، تصاویر را به صورت آنالوگ انتقال می دهد. درگاه VGA دارای دو سایز معمولی و مینی می باشد. سایز معمولی دارای 15 پین به صورت سه ردیفی و سایز مینی (mini VGA) دارای 14 پین به صورت دو ردیفی می باشد. کابل VGA فقط تصاویر را انتقال می دهد اما کابل HDMI علاوه بر تصویر، صدا را نیز انتقال می دهد.

انواع کابل تبدیل VGA

کابل و تبدیل VGA دارای تنوع بسیار زیادی است که در ادامه به مهمترین آن ها را شرح خواهیم داد:

  • کابل تبدیل VGA به VGA: پرکاربردترین تبدیل VGA است که بیشتر برای انتقال تصویر از سیستم های کامپیوتری به مانیتور یا ویدیو پروژکتور کاربرد دارد.
  • کابل تبدیل vga به usb: بعضی از سیستم های کامپیوتری که دارای درگاه وی جی ای نیستند و می خواهند سیستم خود را به مانیتور یا ویدیو پروژکتور وصل کنند می توانند از این کابل استفاده کنند.
  • کابل تبدیل vga به سه فیش (AV): واضح ترین و پرکاربرد ترین مورد استفاده تبدیل VGA به سه فیش اتصال دستگاه های NVR یا DVR دوربین های مدار بسته به تلویزیون های قدیمی و یا ویدیو پرژکتورها قدیمی که دارای ورودی AV(سه فیش) هستند میباشد اما همچنین می توان این مبدل را جهت اتصال کنسول های بازی به پخش کنندهای تصویر نسبتا قدیمی تر نیزمورد استفاده قرار داد.
  • کابل تبدیل vga به hdmi: گاهی ممکن است بخواهید تصاویر و یا فیلم را از دستگاه هایی که فقط پورت VGA دارند مانند کیس های قدیمی ، دستگاه DVR دوربین مدار بسته ، لپ تاپ های قدیمی به نمایشگری که دارای پورت HDMI است متصل کنید. در این وضعیت نیاز به تبدیل VGA به HDMI دارید که پورت آنالوگ VGA را به HDMI دیجیتال را تبدیل کند.
  • کابل تبدیل vga به dvi: کابل مبدل DVI به VGA یک کابل تبدیل جهت اتصال کارت گرافیک کیس های کامپیوتر به مانیتور و یا ویدئو پروژکتور می باشد.
  • کابل تبدیل vga به type c:پورت تایپ سی که بیشتر در تلفن های اندرویدی جدید و همینطور برخی از مک بوک ها به کار رفته است. اگر بخواهید به طور مثال موبایل تان را به منظور پخش تصویر بزرگتر به مانیتور و یا ویدئو پروژکتور متصل کنید، از این مبدل می توانید استفاده کنید. دستگاه از یک پورت نری تایپ سی و یک مادگی VGA تشکیل شده است که موبایل به پورت تایپ سی و وی جی ای هم به دستگاه دوم متصل می شود.
  • کابل تبدیل vga به شبکه: اکستندر کابل VGA توسط کابل شبکه میتواند بدون اتصال به برق تصویر را از پورت VGA بوسیله کابل شبکه تا فواصل دور به مانیتور و یا نمایشگر با پورت VGA متصل نماید.
  • کابل تبدیل vga به s-video: برخی از ویدئو پروژکتور ها دارای پورت av هستند. اگر زمانی که از ویدئو پروژکتور استفاده کرده اید، فاصله بین دو دستگاهی که متصل می کنید زیاد است و همچنین سیم vga که دارید کوتاه می باشد، می توانید جهت افزایش طول از سیم های av هم استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که این دستگاه تبدیل یک طرفه می باشد و درگاه ورودی آن، وی جی ای است. اما برای خروجی می توان از سه درگاه VGA ، S-VIDEO و VIDEO AV استفاده کرد.
  • کابل تبدیل VGA به Mini Display: با این دستگاه تبدیل می توان ویدیو و تصاویر را از سیستم هایی مانند mac و Surface Book که دارای درگاه MINI DISPLAY هستند دریافت کرد و به پورت VGA انتقال داد. لازم به ذکر است که این مبدل یک طرفه بوده و تنها یکی از پورت های آن خروجی است. بنابراین به صورت بالعکس عمل نمی کند و نمی توانید از پورت مینی آن به عنوان ورودی استفاده کنید

خرید کابل و تبدیل VGA:

کابل و تبدیل وی جی ای یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی به حساب می آید. درگاه VGA  در اکثر لوازم صوتی-تصویری مانند انواع کامپیوترهای خانگی و اداری، انواع تلویزیون و ویدیو پروژکتورها وجود دارد. این درگاه حداکثر تا کیفیت 1080، قابلیت انتقال تصویر را دارد و تصاویر را به صورت آنالوگ انتقال میدهد. برای خرید کابل و تبدیل VGA ابتدا می توان قیمت آن را بررسی کرد. مجموعه دیجی ایساتیس انواع کابل و مبدل VGA را با توضیحات کامل و ارائه مشخصات انواع مختلف تبدیلات VGA آماده ارائه محصولات خود با بهترین قیمت به مشتریان عزیز می باشد.