نمایش دادن همه 13 نتیجه

خرید کابل تبدیل هارد

گاهی اوقات بنا به دلایلی نیاز دارید که هارد اینترنال کامپیوتر یا لپ تاپ خود را به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید، در اینجور مواقع به یک کابل تبدیل هارد و یا باکس هارد نیاز خواهید داشت. هارد اینترنال لپ تاپ یا همان هارد 2.5 اینچی و هارد اینترنال کامپیوتر یا همان هارد 3.5 اینچی هر دو دارای درگاه ساتا هستند و شما می توانید به راحتی و بوسیله یک کابل تبدیل هارد ساتا به USB آن را به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید و یا یک باکس هارد برای آن تهیه کنید. برای خرید کابل تبدیل هارد می توانید در فروشگاه دیجی ایساتیس انواع کابل تبدیل هارد را مشاهده و خریداری نمائید.

قیمت کابل تبدیل هارد

کابل تبدیل هارد با توجه به کیفیت جنس آن و همچنین سرعت درگاه USB متفاوت است. به عنوان مثال کابل تبدیل ساتا به USB3.0 قیمت بالاتری نسبت به کابل تبدیل ساتا به USB2.0 دارد. همچنین برند محصول نیز بر روی قیمت بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در صورتیکه می خواهید از قیمت انواع کابل تبدیل هارد آگاه شوید می توانید به وب سایت دیجی ایساتیس مراجعه کنید.

کابل هارد اکسترنال

برای اتصال یک هارد اکسترنال به کامپیوتر و یا لپ تاپ به یک کابل هارد نیاز خواهید داشت تا بتوانید عملیات انتقال اطلاعات از کامپیوتر به هارد اکسترنال و بلعکس را انجام دهید. رایجترین کابل های هارد موجود در بازار دو نوع هستند:

  • کابل هارد اکسترنال به micro-b: رایجترین نوع کابل هارد اکسترنال می باشد.
  • کابل لینک هارد اکسترنال: هر دو طرف کابل از نوع USB3.0 می باشد که اکثر هاردهای SADATA از این نوع کابل بهره می برند.

باکس هارد

با کس هارد در واقع یک محفظه مخصوص می باشد که هارد اینترنال درون آن قرار می گیرد. مزیت استفاده از باکس هارد علاوه براینکه همانند یک قاب از هارد استفاده می کند این است که درگاه های مختلفی مانند USB،تایپ سی و لایتنینگ را می تواند در اختیار کاربر قرار دهد. باکس هاردی که به عنوان یک تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال استفاده می شود می تواند دارای جنس های مختلفی نظیر پلاستیک، آلمینیوم و یا فلزی باشد. برخی مدل ها نیز دارای ضربه گیرهای سیلیکونی در اطراف با کس هارد هستند تا هنگام ضربه خوردن محافظت بیشتری از هارد کنند.