موبایل و تبلت

بهترین هولدر موبایل و نگهدارنده گوشی،جامع ترین راهنمای خرید

بهترین هولدر موبایل- جمع ترین راهنمای خرید

احتمالا شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که تا به حال چندین بار هولدر موبایل خریده‌اید، اما همچنان از انتخاب خود راضی نیستید و هولدر خریداری شده نه تنها مشکلتان را برطرف نکرده است بلکه باعث بروز مشکلات جدیدی هم برای شما شده است.از آسیب فیزیکی به گوشی موبایل گرفته تا ایجاد خط و خش در قسمتهای مختلفی که هولدر موبایل به آن متصل شده است.

به منظور حل مشکلات این چنینی و انتخاب بهترین نگهدارنده گوشی موبایل در راهنمای خرید هولدر موبایل قصد داریم به نکات مهمی از قبیل ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مزایا هولدر موبایل بپردازیم.

 قبل از هرچیزی نیاز است که ابتدا شما مشخص کنید هولدر را در چه محیطی استفاده میکنید، تا بهترین نگهدارنده گوشی موبایل را انتخاب کنید.کیفیت هولدر تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد، ابعاد و وزن گوشی شما چقدر است و هولدر باید چه نیازی از شما را برآورده کند؟

در ادامه‌ای مقاله بهترین پایه نگهدارنده گوشی با انواع هولدر موبایل جهت استفاده در محیط‌های مختلف آشنا خواهیم شد و ضمن معرفی و بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های هرکدام براساس تجربه به بهترین نوع‌های هولدر موبایل اشاره خواهیم کرد که در فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس موجود است که پس از مطالعه این مقاله می‌توانید نسبت به خرید هولدر موبایل  اقدام نمایید.مهمترین عناوین این مقاله به ترتیب زیر است:

فهرست مطالب

ویژگی و کاربرد اصلی هولدر های موبایل

همه نگهدارنده‌های موبایل از یک ویژگی مشترک بهره می‌برند و آن همه ثابت نگه داشتن موبایل در مکان خاص است تا بهترین دسترسی را به آن داشته باشیم.چرا که گوشی‌های موبایل کاربردهای فراوانی دارند و هر روزبه تعداد کاربران دستگاه‌های هوشمند اضافه می‌شود و در شرایط مختلف بعید است که بهترین حالت در دست گرفتن گوشی موبایل باشد.هنگام رانندگی، دوچرخه سواری، موتور سواری، پیاده روی، کوهنوردی، تماشای فیلم و سریال و شرکت در کلاس‌های آنلاین همگی از جمله شرایطی هستند که ما را ترغیب به استفاده از پایه نگهدارنده موبایل می‌کند.اما باید با سنجیدن شرایط و موقعیت‌هایی که قرار است از آن استفاده کنیم تصمیم به خرید هولدر موبایل بگیریم.

 

ویژگی اصلی بهترین هولدرهای موبایل

اهمیت و مزایا استفاده از بهترین نگهدارنده گوشی

کاربرد هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی به ثابت نگه داشتن گوشی موبایل خلاصه نمی‌شود.مزیت‌های دیگری هم وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم:

استفاده از گوشی موبایل در شرایط و موقعیت‌های مختلف

به کارگیری هولدرهای موبایل در شرایط مختلف سبب افزایش کیفیت کار می‌شود.قرار دادن گوشی در یک مکان ثابت و بدون لرزش تصاویر بهتری را برای ما ثبت و ضبط می‌کند.

استفاده از گوشی در شرایط مختلف با بهترین هولدر موبایل

ممکن است زمانی که مشغول به انجام کار دیگری هستیم و قصد داریم از گوشی خود استفاده کنیم ناخداگا گوشی موبایل از دست ما سقوط کند و دچار آسیب فیزیکی شود.

فرض کنید قصد دارید همزمان با نقاشی کردن از آثار هنری خود فیلمبرداری کنید در این حالت نمیتوان با یک دست فیلمبرداری کرد و با دست دیگر نقاشی کشید.پایه نگهدارنده موبایل برای فیلمبرداری از بالا به کمک شما می‌آید و به راحتی میتوانید فیلم خود را ضبط کنید.

 از رایج ترین شرایطی که استفاده از هولدر موبایل موجب افزایش کارایی ما میشود هنگام رانندگی، فیلمبرداری، کوهنوردی، دوچرخه سواری، آشپزی، تماشای فیلم و سریال و. . . است.

کار با موبایل در شرایط سخت

استفاده از هولدر موبایل به قرار گیری در یک مکان ثابت محدود نمی‌شود دیگر مثل گذشته نیست که هولدر موبایل فقط برای خودرو و میز کار طراحی شده باشد.

بسیاری از دوستداران طبیعت در هنگام کوهنوری، پیاده روی در ارتفاعات قصد فیلمبردای از مناطق مختلف را دارند گرفتن گوشی و فیلمبرداری در این شرایط خسته کننده و کسل آور است. به راحتی میتوان با یک هولدر کمری یا کلاهی بدون نیاز به دستان از مناظر مورد نظر و حتی در هنگام کوهنوری فیلمبردای کرد.

دسترسی آسان و سریع

استفاده از نگهدارنده گوشی کار را برای ما آسانتر می‌کند به خصوص درمواقع بسیاری که مشغول فعالیت دیگری هستیم و همزمان با آن قصد داریم از موبایل استفاده کنیم

تکنولوژی‌های جدید در گوشی‌های موبایل به خصوص باتری‌هایی که در آنها به کار رفته، باعث شده که گوشی‌های موبایل با ابعاد بزرگتری تولید شوند، به همین دلیل هولدرهای با ابعاد کوچک طراحی شدند تا به سادگی بتوان با یک دست گوشی موبایل را درون آنها قرار داد و به سادگی در کوتاه ترین زمان از گوشی خود جهت انجام هر فعالیتی استفاده کرد.

جلوگیری از خسارات جانی و مالی

اهمیت استفاده از هولدر موبایل زمانی بیشتر از قبل حس می‌شود که شما بدانید هزینه‌هایی ناشی از افتادن گوشی موبایل می‌تواند به اندازه‌ای باشد که شما برای تعویض ال سی دی گوشی خود مجاب به پرداخت مبلغ قابل توجهی شوید و حتی ممکن است در برخی مواقع مجبور شوید گوشی خود را تعویض کنید.

importance and benefits of using the best phone holder

علاوه بر این زمانی که در حال رانندگی هستید، عدم توجه به مسیر جاده بخاطر پاسخ به یک پیام یا تماس تلفنی میتواند خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری به شما وارد کند.این در حالیست که هزینه بهترین پایه نگهدارنده موبایل به اندازه‌ای نیست که آنرا فدای خسارات جانی و مالی کنیم.

معرفی و بررسی بهترین نوع هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی

همانطور که اشاره کردیم تنوع این محصولات  زیاد است و بهترین پایه ‌های نگهدارنده موبایل نیز همزمان با پیشرفت تکنولوژی خود را ارتقاء می‌دهند.

کاربرد آنها به گونه‌ای است که در شرایط و مکان‌های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد و به همین دلیل است که در این راهنمای خرید بهترین هولدر موبایل قصد داریم تا ضمن آشنایی با انواع پایه نگهدارنده به کارایی هرکدام در شرایط و موقعیت‌های مختلف بپردازیم:

هولدر رومیزی موبایل و تبلت:

پایه نگهدارنده رومیزی موبایل و تبلت یک  وسیله بسیار پر کاربرد برای افرادیست که مدام پشت میز کار یا مطالعه هستند و می‌خواهند از موبایل یا تبلت خود استفاده کنند.استفاده از هولدرهای رومیزی از زمان همه گیری و شیوع ویروس کرونا به بالاترین میزان خود رسید و هم اکنون به دلیل رایج شدن کلاس‌های آنلاین مجازی، سمینارها، وبینارها و حتی ضبط ویدیوهای تبلیغاتی بسیاری از افراد به استفاده از هولدر رومیزی موبایل و تبلت روی آوردند.

پایه نگهدارنده رومیزی موبایل با توجه به استقبالی که از آنها شد در حال حاضر در طرح‌ها و جنس‌های مختلف (چوبی، پلاستیکی و فلزی) تولید می‌شوند. با داشتن یک هولدر یا استند موبایل چوبی می‌توان ظاهری بسیار زیبا  و منظم به میز کار یا مطالعه خود دهید.

بهترین هولدر رومیزی موبایل

بهترین هولدر موبایل و تبلت رومیزی

برای اینکه بهترین استند رومیزی موبایل را انتخاب کنید باید به ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی توجه کرد که متناسب با نیاز خود آنها را بررسی و در نهایت اقدام به خرید کنید.

 • جابه جایی و حمل آسان: قابلیت حمل استند رومیزی برای کاربرانی که در حال تغییر مکان از دفتر کار به منزل هستند ویژگی مهمی است .شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید از استند رومیزی خود در چند جای مختلف استفاده کنید، در این مواقع وزن سبک، ابعاد کوچک و قابلیت تا شدن هولدر به شما کمک می‌کند تا به سادگی هولدر خود را حمل کنید.
 • تحمل پذیری وزن : یکی از ویژگی‌هایی که باید قبل از خرید به آن توجه کرد این است که آیا هولدر رومیزی تحمل وزن دستگاه شما را دارد؟ گوشی‌های هوشمندی که جدیدا وارد بازار شده‌اند باطری‌های قدرتمند و صفحه نمایش بزرگی دارند در نتیجه وزن بیشتری هم دارند، پس برای نگهداری گوشی باید از استندی متناسب با وزن دستگاه خود انتخاب کنید.از طرفی شاید یک هولدر رومیزی را بخواهید به صورت ترکیبی برای موبایل و تبلت استفاده کنید که این موارد اهمیت تحمل پذیری وزن هولدر را نشان می‌دهد.
 • قابلیت‌های ویژه : در هنگام استفاده از نگهدارنده رومیزی شاید لازم باشد صفحه نمایش گوشی، تبلت و یا لپ تاپ را در راستای دید خود قرار دهید در این مواقع قابلیت تنظیم ارتفاع به شما کمک میکند تا زاویه دید دلخواه خود را تنظیم نمایید.در بسیاری از موارد برای تماشای فیلم با گوشی و موبایل لازم است گوشی خود را در حالت عمودی قرار داده تا با حداکثر اندازه، از تماشای فیلم لذت ببرید، علاوه بر این قابلیت چرخش 360 درجه به دید بهتر شما در زوایای مختلف کمک خواهد کرد.

هولدر دوچرخه و موتور:

اگر به دوچرخه سواری و موتور سواری علاقه دارید توجه داشته باشید در دست داشتن گوشی در حین رانندگی خطرناک است و ممکن است باعث وقوع حوادث ناخوشایندی شود.علاوه بر این افتادن گوشی موبایل در حین حرکت ممکن است منجر به پرداخت هزینه‌های زیادی شود. هولدر موبایل دوچرخه و موتور بوسیله گیره‌ای که دارد بر روی فرمان نصب می‌شود.انواع مختلفی، مانند گیره‌ای، سیلیکونی، ضد ضربه و . . . از هولدر دوچرخه‌ای در بازار موجود است.

بهترین هولدر موبایل برای دوچرخه و موتور

بهترین هولدر موبایل دوچرخه و موتور

اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی را با دوچرخه یا موتور خود در حال رفت و آمد هستید حتما به دنبال خرید یک هولدر دوچرخه‌ ای حرفه‌ای هستید. برای اینکه بهترین نگهدارنده گوشی برای دوچرخه و موتور سیکلت را انتخاب کنید به موارد زیر توجه نمایید:

 • نصب آسان و سریع
 • جنس بدنه و متریال به کار رفته
 • سایز و ابعاد متناسب با گوشی ( برای گوشی شما کوچک یا بزرگ نباشد)
 • گیره‌های سفت و محکم برای جلوگیری از لرزش و افتادن گوشی در هنگام عبور از دست اندازها با سرعت زیاد
 • ضد ضربه بودن جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمال ناشی از افتادن گوشی
 • ضد رطوبت و ضد آب بودن جهت استفاده در محیطهای مرطوب و بارش ناگهانی باران

همچنین میتوانید با مطالعه بهترین هولدر موبایل دوچرخه و موتور ضمن رعایت نکات مهم در خرید با مدلهای پرفروش در بازار ایران آشنا شوید.

هولدر گردنی موبایل:

نگهدارنده موبایل گردنی به دور گردن قرار میگیرد و کار کردن با آن بسیار ساده است.نام دیگر آن نگهدارنده موبایل در حالت خوابیده است و بهترین نوع هولدر موبایل برای تماشای ویدیو در زمان استراحت پیاده روی و موارد این چنینی است.

بهترین هولدر گردنی موبایل

بهترین هولدر گردنی موبایل

اگر به دنبال بهترین نگهدارنده گردنی موبایل هستید باید به چند نکته توجه کنید. پایه یا بازوی هولدر موبایل گردنی می‌بایست منعطف و با کیفیت باشد تا بتوانید هولدر را در زاویه مورد نظرتان تنظیم کنید همچنین وزن سنگینی نداشته باشد و قسمتی که دور گردن قرار میگیرد، پوششی نرم و لطیف داشته باشد، براکت (محل قرار گیری گوشی موبایل) قابلیت چرخش و مقاومت کافی داشته باشد و در حین حرکت لرزشی نداشته باشد.بدین ترتیب  شما یک پایه گوشی برای فیلم دیدن و سایر فعالیت‌های متناسب انتخاب کرده‌اید.

بهترین نوع هولدر موبایل برای ماشین

هولدر‌های موبایل برای ماشین را میتوان به 2 دسته تقسیم:

 • هولدر موبایل براساس نوع اتصال به ماشین
 • هولدر موبایل براساس نوع اتصال به گوشی

انواع هولدر موبایل  براساس نوع اتصال و نصب:

این دسته از نگهدارنده‌ها در واقع براساس نوع نصب و محل اتصالشان در ماشین دسته بندی می‌شوند و مهمترین آنها به ترتیب زیر است:

هولدر دریچه کولر ماشین

این نوع از نگهدارنده‌ها همانطور که از نامشان پیداست به دریچه کولر ماشین متصل می‌شوند و گوشی شما را ثابت نگه می‌دارند و دیگر دغدغه‌ای بابت کنده شدن چسب هولدر ندارید.هر چند بار که بخواهید می‌توانید آنرا از دریچه کولر جدا کنید و به روی یکی دیگر از دریچه‌ها نصب کنید.توجه داشته باشید که دریچه های کولر خودرو باید به صورت مستطیلی شکل طراحی شده باشند.

هولدر دریچه ای موبایل

محل اتصال هولدر به دریچه کولر به صورت گیره‌ای است تا هولدر در جای خود ثابت باشد. هولدر موبایل دریچه کولر  در دو نوع (هولدر گیره ای مغناطیسی دریچه کولر) و (هولدر گیره‌ای دریچه کولر) در بازار موجود است.

هولدر موبایل مکنده ای

هولدرهای مکنده‌ای را میتون به دو ۲ صورت، درون خودرو نصب نمود.

روش های اتصال هولدر مکنده ای

هولدر موبایل شیشه‌ ای مکنده ای

هولدر موبایل شیشه جلو ماشین هولدرهایی با قابلیت نصب به روی شیشه هستند که یک نوع از کاربردی ترین نوع هولدرهای موجود در بازار هستند که در حال حاضر با توجه به مدلهای متنوع و حرفه‌ای که در حال تولید است، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.هولدر‌هایی با ساکشن و مکنده قوی و بازوهای بلند و انعطاف پذیر که با نصب به قسمت پایین شیشه جلو خودرو می‌توان بازوهای متحرک و قابل چرخش آنرا به روی داشبورد تکیه داد تا وزن گوشی را تحمل کند و بدین ترتیب با تقسیم و تعادل وزن هولدر می‌توانید یک اتصالی قوی و محکم برقرار کنید.

هولدر موبایل داشبوردی مکنده‌ای:

هولدر داشبوردی موبایل همانطور که از نامش پیداست برای اتصال به داشبورد خودرو طراحی شده است و به واسطه ساکشن و مکنده‌ای که دارد به روی داشبورد متصل می‌شود اگر در هنگام نصب این نوع هولدرها به داشبورد سطح داشبورد شما هموار نباشد به خوبی به روی داشبورد متصل نمیشود می‌توانید برای نصب بهتر آنها ابتدا یک دیسک فلزی یا طلق پلاستیکی به روی داشبورد بچسبانید و پس از آن هولدر مکنده‌ای داشبوردی را روی آن بچسبانید.هنگام خرید هولدر داشبوردی یا پایه نگهدارنده مکنده‌ای حتما از کیفیت مکنده‌ها اطمینان حاصل کنید.

هولدر موبایل چسبی:

هولدر چسبی موبایل

هولدر موبایل چسبی اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد به دلیل چسب قوی و محکمی که دارد پس از اتصال به سطح مورد نظر دیگر قابل جدا شدن نیستند.بدان معنی که اگر چسب آنرا پس از مدتی جدا کنید دیگر خاصیت چسبندگی قبل را ندارد و نمیتوان آنر به محل دیگری نصب کرد مگر آنکه چسب را تعویض کنیم.این نوع از هولدرها را میتوان به روی داشبورد روی فرمان خودرو شیشه متصل کرد.

هولدر موبایل آینه ماشین

هولدر موبایل آینه‌ای با یک گیره مخصوص به آینه وصل می‌شود یا دور آن قرار میگیرد و گوشی موبایل را در یک موقعیتی قرار می‌دهد که تمام سرنشینان بتوانند ببینند.

هولدر موبایل آینه ای

این نوع از هولدرها بیشتر برای ماشین‌هایی کاربرد دارد که جای مناسبی برای نصب سایر هولدرها ندارند و همینطور دید خوبی برای سرنشینان عقب دارد.

هولدر موبایل و تبلت پشت صندلی خودرو:

هولدر موبایل پشت صندلی خودرو

هولدر موبایل پشت صندلی برای خانواده‌هایی که اغلب در سفر هستند و دارای فرزند هستند بسیار مفید است. فرزندان می‌توانند با نصب این هولدر پشت صندلی، موبایل خود را به یک تلویزیون کوچک تبدیل کنند و از تماشای فیلم لذت ببرند.این هولدر بهترین نوع هولدر موبایل برای سرنشیان عقب ماشین است.

هولدر موبایل جالیوانی خودرو

هولدر جالیوانی ماشین یکی دیگر از نوع نگهارنده‌های گوشی موبایل مناسب برای خودروهایی است که دریچه های کولر آنها به صورت دایره ایی شکل طراحی شده و جلو داشبورد شلوغ و پیچیده‌ای  دارند و نصب هولدر موبایل در این قسمت به جایی که گره‌ای از مشکلات باز کند خود باعث دست و پا گیری و بروز مشکل می‌شود

هولدر موبایل جالیوانی ماشین

هولدر جالیوانی موبایل به سادگی در جالیوانی خودرو قرار میگیرد و هیچگونه دیدی از مسیر جاده را محدود نمی کند،در مواقعی که به آن نیاز نیست بازوی منعطفی دارد و می‌توان  مناسب با زاویه دید خود آنرا تنظیم کنید همچنین  می‌توان در مواقعی که به آن نیاز نیست به سادگی آنرا از جالیوانی جدا کرد.

انواع هولدر موبایل ماشین براساس نوع اتصال به گوشی

این دسته از نگهدارنده های گوشی موبایل براساس روش نصب گوشی به هولدر مشخص می شوند و بیانگر مکانیزمی است که گوشی موبایل از طریق آن به هولدر متصل می شود.

هولدر موبایل مگنتی (مغناطیسی)

هولدر موبایل مغناطیسی یا مگنتی از طریق نیروی مغنایسی یا آهنربایی به گوشی موبایل متصل می‌شود.کیفیت آهنربای به کار رفته در هولدر موبایل مغناطیسی از نکات مهمی است که هنگام خرید باید به آن دقت کنید چرا که استفاده از این نوع هولدر نیازمند این است که یک صفحه فلزی به پشت گوشی بچسبانید و اگر آهنربای هولدر کیفیت مناسب نداشته باشد نمی‌تواند گوشی شما را ثابت در جای خود نگه دارد.

همچنین اگر از گارد فلزی برای موبایل خود استفاده می‌کنید بدون نیاز به سکه فلزی میتوانید آنرا به هولدر موبایل متصل کنید.

هولدر مگنتی موبایل

بهترین هولدر موبایل مغناطیسی قابلیت تحمل وزن‌های سنگین تر را دارد و به سادگی می‌توان گوشی خود را به هولدر متصل کرد و یا سریعا آنرا جدا نمود.قابلیت‌هایی مانند شارژ بی سیم، چرخش 180 درجه، اتصال محکم و ساده، از قابلیت‌های دیگری است که یک هولدر مغناطیسی باید داشته باشد. شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که آیا هولدر مغناطیسی برای گوشی موبایل ضررر دارد؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت که آهنربای استفاده شده در هولدر موبایل مگنتی به اندازه‌ای نیست که بتوان گفت باعث ایجاد میدان مغناطیسی شدید و مضر برای گوشی شود همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله تاثیر آهنربا بر گوشی موبایل را مطالعه کنید.

هولدر موبایل گیره‌ای:

این نوع از هولدرها که قسمت نگهدارنده گوشی آنها به صورت گیره‌ای است از مدل‌های رایج موجود در بازار است.

هولدر گیره ای ماشین

با فشردن گیره‌هایی که اطراف هولدر قرار دارد، براکت نگهدارنده باز می‌شود و با قرار دادن گوشی مجدد گیره‌های هولدر را بسته تا گوشی موبایل ثابت درون هولدر قرار بگیرد .اغلب این نوع هولدرها قابلیت نصب روی داشبورد خودرو را دارند.

هولدر موبایل با قابلیت شارژ

هولدر شارژر وایرلس یک نوع هولدر با قابلیت شارژ برای ماشین است که علاوه بر ثابت نگه داشتن گوشی، با پشتیبانی از فناوری بی سیم موبایل را شارژ می‌کند.

هولدر موبایل با قابلیت شارژ بی سیم

البته توجه داشته باشید که گوشی شما از قابلیت شارژ بی سیم برخوردار باشد. این نگهدارنده‌ها بهترین نوع هولدر موبایل برای افردای است که دائما در سفر هستند و میخواهند در حین رانندگی علاوه بر مسیریابی گوشی خود را شارژ کنند

بهترین هولدر موبایل برای ماشین:

هولدر‌های ماشین انواع مختلفی دارند و هرکدام در محل خاصی از خودرو شما نصب می‌شوند با مطالعه مقاله بهترین هولدر موبایل برای ماشین میتوانید انتخابی دقیق متناسب با خودرو خود داشته باشید.

هولدر موبایل پاپ سوکت

پایه نگهدارنده موبایل پاپ سوکت یک نوع از لوازم جانبی فانتزی موبایل است که به عنوان نگهدارنده‌ای که به پشت گوشی می‌چسبد بسیار پر کاربرد و جمع و جور است. هنگامی که گوشی را در دست می‌گیرید، پاپ سوکت بین انگشتان دستتان قرار می‌گیرد و باعث می‌شود گوشی در دستانتان لرزش نداشته باشد .در این شرایط میتوانید با تسلط کافی با گوشی خود کار کنید و عکس سلفی بگیرید. یکی دیگر از مزایای پاپ سوکت وجود طرح‌های مختلف آن است و می‌توانید پاپ سوکت دخترانه و پسرانه برای خود تهیه کنید.اگر به دنبال یک هولدر کوچک برای نگهداری گوشی در دستانتانتان هستید، پاپ سوکت بهترین هولدر موبایل برای شماست.

Pop socket mobile phone holder

اگر به دنبال یک هولدر پاپ سوکت برای تبلت هستید می‌توانید دو عدد پاپ سوکت را پشت تبلت بچسبانید و از آن استفاده کنید

هولدر انگشتی موبایل:

این نوع هولدر که به پاپ سوکت انگشتی (حلقه ای) نیز معروف است بواسطه حلقه‌ای که پشت گوشی قرار میگیرد حمل و استفاده از گوشی موبایل را راحت تر کرده است.

بهترین هولدر انگشتی موبایل

با قرار دادن انگشت خود درون حلقه این نوع هولدر میتوانید خیلی محکم گوشی را در دستانتان بگیرید. علاوه بر این، حلقه‌ای که پشت گوشی قرار میگیرد را می‌توان به عنوان یک تکیه گاه برای گوشی در نظر گرفت تا موبایل را بر روی یک سطح صاف، ثابت نگه دارد.

پایه نگهدارنده موبایل برای فیلمبرداری از بالا

اگر شما دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید یا یک صفحه فروش اینترنتی در اینستاگرام دارید و برای معرفی محصولات خود می‌خواهید عکسبرداری‌های حرفه‌ای و صنعتی انجام دهید که فقط محصول در تصویر باشد  هولدر موبایل برای فیلمبرداری از بالا مشکل شما را حل خواهد کرد. پایه نگهدارنده گوشی برای فیلم برداری از بالا یکی از پرطرفدارترین هولدر فیلمبرداری موبایل است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی در عصر دیجیتال بسیار پرکاربرد است.

بهترین هولدر موبایل برای فیلمبردای از بالا

اگر به دنبال بهترین سه پایه و هولدر موبایل موبایل برای فیلمبرداری از بالا هستید می‌بایست چند نکته مهم را در نظر داشته باشید.

بهترین هولدر موبایل برای فیلمبرداری از بالا

کیفیت و مقاومت پایه‌های هولدر باید به اندازه‌ای باشد که بتواند سنگینی گوشی موبایل را تحمل کند. هولدر دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد تا بتوانید پایه‌های آن را در ارتفاع مورد نظر خود تنظیم کنید. دهانه گیره نگهدارنده موبایل به اندازه‌ای باشد که گوشی شما درون آن قرار بگیرید همچنین قابلیت چرخش داشته باشد به گونه‌ای که بتوانید زاویه مورد نظر خود را تنظیم کنید.

حالا که با بهترین نوع هولدر‌های موبایل آشنا شدیم در ادامه شما را با نکات مهم دیگری آشنا خواهیم کرد که در هنگام خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی موبایل حائز اهمیت است.

نکات مهم قبل از خرید بهترین هولدر موبایل و نگهدارنده گوشی

برای انتخاب بهترین نگهدارنده گوشی موبایل، باید به یک سری نکات توجه کنید، پیشنهاد می شود که قبل از خرید به این سوالات در ذهن خود پاسخ دهید

 • مشخص کنید که هولدر را در چه مکانی می‌خواهید استفاده کنید؟

هرکدام از انواع هولدرهای برای محیط خاصی طراحی شده‌اند استفاده از یک هولدر ماشین برای میز کار شما مناسب نیست و همینطور یک پایه نگهدارنده گوشی با ارتفاع زیاد را نمیتوان درون خودرو قرار داد.

کابین و اتاق هر کدام از مدل‌های ماشین طراحی خاص خود را دارند .شیشه‌هایی منحنی شکل در قسمت جلوی ماشین در صورتی که شیب زیادی داشته باشند محل مناسبی برای نصب هولدر نیست.چرا که در هنگام عبور از دست اندازها با سرعت بالا ممکن است با یک برخورد آنی بشکند.

داشبورد‌های ماشین اغلب مکان مناسبی برای نصب هولدر است اما در صورت ناهموار بودن نمیتوان از هولدر داشبوردی استفاده کرد.همچنین دریچهای دایره‌ای شکل محل مناسبی برای نصب هولدر دریچه‌ای نمی‌باشد.

 • مشخصات فیزیکی و ظاهری موبایل شما با هولدر همخوانی دارد؟سازگاری هولدر با گوشی

گوشی موبایل شما باید با هولدر همخوانی داشته باشید، وزن و ابعاد گوشی و تبلت خود را در نظر داشته باشید و متناسب با آن بهترین نگهدارنده گوشی‌ای را که میتوانید تهیه کنید. بعضی از هولدر‌های مکنده‌ای و چسبی توانایی تحمل وزن زیادی را ندارند ولی هولدر‌های مغناطیسی تحمل وزن بالایی را دارند از طرفی اگر از هولدر‌های گیره‌ای استفاده میکنید، گیره پایه نگهدارنده گوشی باید به اندازه‌ای باز شود که گوشی شما درون آن قرار بگیرد.

 • کدام ویژگی هولدر برای شما الویت دارد؟

هولدر‌ها هم مانند لوازم جانبی‌های دیگر تنوع زیادی دارند و این انتخاب به عهده شما است که کدام ویژگی اهمیت بیشتری دارد.بهترین هولدر موبایل برای هر شخص و فرد می‌تواند متفاوت باشد.اکثر هولدرها به صورت یک پایه برای ثابت نگه داشتن گوشی در یک مکان طراحی شدن اما بعضی از هولدرها به صورت چند کاره هستند می‌توان به روی شیشه، داشبورد و دریچه‌های کولر آنها را نصب نمود.

سوالات متداول کاربران برای خرید بهترین هولدر گوشی موبایل

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که پس از گذشت یک بازه زمانی از خرید یک محصول با خود گفته اید که شاید تحقیقات بیشتری انجام داده بودم یا مدل دیگری را انتخاب میکردم. در راهنمای جامع خرید هولدر موبایل قصد داریم به سوالات رایج و پر تکرار کاربران برای خرید بهترین نگهدارنده گوشی پاسخ دهیم.

بهترین هولدر گوشی موبایل برای من چه نوع هولدری است؟

در توضیحات بالا با ویژگی ها و نکات بسیار مهمی آشنا شدیم تا بهترین هولدر موبایل را انتخاب کنید، اما برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشیم می بایست نیاز خود را به بهترین شکل ممکن بسنجیم.

خوب یا بد بودن یک هولدر رابطه مستقیمی با نیاز شما دارد،به طور مثال استفاده از یک هولدر برای فیلمبرداری از بالا در ماشین امکان پذیر نیست از طرف دیگر می بایست به قابلیت های ویژه هولدر موبایل که باعث سهولت در استفاده از و تجربه کاربری بهتری می شوند توجه کنیم.به طور مثال قابلیت چرخهش 360 درجه و تنظیم ارتفاع هولدر از ویژگی هایی است که در استفاده کاربر موجب راحتی می شود.

هولدرهای سازگار با گوشی خود را چگونه پیدا کنیم؟(هولدر موبایل چی بخرم)

همانطور که اشاره کردیم هولدرهای موبایل را متناسب با ابعاد گوشی خود انتخاب کنید. برای قرار دادن گوشی در اکثر  هولدرهای گیره ای شاید مجبور باشید که قاب گوشی خود را خارج کنید و گوشی موبایل را درون هولدر قرار دهید.وجود پدهای سیلیکونی در کناره های محل قرارگیری گوشی مانع از ایجاد خط و خش به روی بدنه موبایل می شود.گیره های نگهدارنده هولدر باید از متریال با کیفیتی تشکیل شده باشد و در استفاده میان مدت دچار خوردگی و شکستگی نشوند.اگر قاب گوشی شما فلزی و ضد ضربه است و درون هولدر جا نمیشود پیشنهاد میشود از هولدرهای مغناطیسی استفاده کنید تا آهنربای هولدر، دستگاه تلفن همراه شما را محکم بگیرد.

هولدرهای با قابلیت شارژ باید چه ظرفیتی داشته باشند؟

هولدرهای استاندارد با قابلیت شارژ بی سیم باید ظرفیتی معادل دستگاه هوشمند شما داشته باشند.اکثر گوشی های موبایل که از قابلیت شارژ بی سیم بهره می برند به 10 وات،15 وات یا حتی 20 وات نیاز دارند.برای کاربران آیفون به دلیل فناوری Magsafe  اپل بهتر است که از هولدرهای با قابلیت شارژ وایرلس با برچسب سازگار با Magesafe  استفاده کنید.

ساخت هولدر موبایل 

در بسیاری از مواقع دسترسی به خرید هولدر موبایل نداریم ایده‌های خلاقانه‌ی زیادی وجود دارد تا بتوانیم نگهدارنده گوشی موبایل خود را با وسایل موجود در خانه، منزل یا هر مکان دیگری بتوانیم بسازیم.لوازم و وسایلی مانند کاغذ، مقوا، گیره، چوب، چوب لباسی و اشیای موجود دیگر که در محیط پیرامون ما به وفور دیده می‌شود می‌توان هولدر موبایل ساخت.در مقاله‌ای جداگانه به ایده‌های جذاب جهت ساخت هولدر موبایل برای ماشین، دوچرخه و رومیزی پرداختیم.

هولدر از کجا بخرم؟

با توجه به اینکه امروز گوشی های موبایل به یکی از کاربردی ترین وسایل در زندگی روزمره مردم تبدیل شده است و تقریبا در هر مکان به گوشی موبایل نیازمندیم.از طرفی هم نمی توان همیشه گوشی موبایل خود را در دستانمان بگیریم بنابراین اهمیت استفاده از نگهدارنده های گوشی موبایل بیش از پیش حس می شود.تحت این شرایط می توان با تهیه بهترین مدل از نگهدارنده گوشی این مشکل را رفع کرد که در این مقاله از راهنمای خرید هولدر موبایل به بررسی نکات مهم در خرید اشاره نمودیم.

 فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس با چندین سال سابقه به عنوان یکی از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت دارد. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت رسمی https: //digisatis. com  ضمن مشاهده تمامی محصولات و مشخصات نسبت به خرید هولدر گوشی موبایل با کاربردهای مختلف اقدام نمایید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

مطالب مرتبط

یک نظر در “بهترین هولدر موبایل و نگهدارنده گوشی،جامع ترین راهنمای خرید

 1. Moslem.izadi گفت:

  بسیار عالی👌تقریبا میتونم بگم بهترین هولدر موبایل برای کارمو پیدا کردم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *